Nejnovější recenze ze sekce Překladače

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

Překladač jsme si chtěli pořídit jelikož jezdíme na dovču do zahraničí a určitě se bude hodit a určitě využijem. Vyzkoušeli jsme překlad textu i mluvený vše bez problému funguje skvěle.Přibalili silikonový obal takže je i chráněný.Vzhledově velmi hezký.Kvitujem doživotni internet a data.

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz Petr Štrajt

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

Překladač jsem si pořídil s tím, že mi pomůže při čtení knih a online komunikaci v angličtině. Obojí splnil. Překlad z češtiny do angličtiny hodnotím jako přinejmenším dobrý. Pokud jde o překlad vyfoceného textu tak velmi dobrý. Co se týče překladu z angličtiny do češtiny neměl jsem možnost vyzkoušet tuto funkci na rodilém mluvčím. Ale když jsem zkoušel něco říct sám, tak přístroj většinou slovo nerozeznal. Ale tady jde spíš o mou chybnou výslovnost, než vadu překladače. Rovněž ovladatelnost je celkem dobrá a to i pro člověka, který není zvyklý na dotikový telefon. Výdrž je také celkem dobrá.

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

• velice kvalitně rozumí hovorové řeči a to bych řekl lépe než na mobilu jakékoliv aplikace
  • vylezeš z letadla a můžeš používat
  • nescháníš v cizí zemi SIM na online komunikaci
  • jsou tam země, které jsou z největší pravděpodobností, že je navštívíš včetně arabštiny

Zatím překvapení super produkt.
Doplnil bych například SOS talčítko pro přivolání pomoci v kopcích by byl taky pěkný doplněk, malá mapa na online by se taky hodila a už mobil netahal. Doporučuji

Jiří Vyskočil Jiří Vyskočil

Přidáno: 29. listopadu 2022

• Tento překladač máme krátce a zatím spokojenost.Tištěný text překládá perfektně,mluvený jak by smet.V pohodě překládá celé souvětí.Lze nastavit rychlost překladu což oceňujeme.
  • Zatím nic.

Jezdíme do zahraničí na dovču hlavně Turecko a určitě ho využijeme.Provedení velice hezké,navíc přibalili silikonový obal což oceňujeme.Hlavně doživotní internet s daty.Je to produkt který využijeme na stálo.

Timekettle WT2 Plus

Timekettle WT2 Plus

Ověřený zákazník Originalky.cz Majkl

Přidáno: 22. listopadu 2022

Zakoupeno v Originalky.cz

Výrobek zatím testuji, koupil jsem ho na základě pozitivních recenzí. Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet překladač s rodilým mluvčím. Na obsáhlou recenzi je ještě brzy.

Přidáno: 12. listopadu 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

Zatím nemohu,moc brzo ,nikde jsem v zahraničí nebyl a s zahraničím ještě nekomunikoval, tedy komunikátor nebyl použit k ostrému překladu hovoru, jen k mému seznámení a je čitelný a v ikonkách přehledný

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz Fíbí

Přidáno: 6. listopadu 2022

• okamžitý překlad, rychlost

Přidáno: 31. října 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

výrobek splnil očekávání, překlady jsou srozumitelné

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. října 2022

• Překladač je velmi pomalý. Vše dlouho trvá. Udělal jsem chybu, že jsem ho koupil přes internet a předem si ho nevyzkoušel.Nedoporučuji!!

Přidáno: 27. října 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

Zatím jsem si překládala články a fakt dobrý.Tak snad to bude dobře fungovat,až vyjedeme za hranice.

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz Honza

Přidáno: 25. října 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

• Veliký pomocník-funguje úžasně a pomáhá objevovat nové lidi

Doporučuji všem je vhodný i k výuce jazyků nejen ke komunikaci-prostě bomba!

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz OI

Přidáno: 20. října 2022

• Doživotní datová sim karta
  • Pokud jedete do země mimo EU a nehodláte kupovat datovou kartu, je to určitě dobrý pomocník. (V terénu zatím netestováno)
  • Možnost komunikace s cizinci v jejich rodném jazyce (ne všichni cizinci umí anglicky ;) )
  • Překlady podobné Překladači od Googlu => pokud máte internet v mobilu, je tato drahá věcička celkem k ničemu. Telefon s Překladačem Google zvládne překlad téměř totožně a nemusíte tahat s sebou nic navíc.
  • Neumí při konverzaci rozeznávat jazyk, musíte neustále mačkat tlačítka pro jazyk, který chcete přeložit. To třeba Google umí ;)

Produkt doporučuji těm, co jedou do zahraničí, neumí jazyk, kterým by se tam domluvili a nehodlají si kupovat datovou kartu v této zemi, aby mohli využít překladač od Googlu.
Všem ostatním koupi nedoporučuji, pokud máte v telefonu data, použijte Google překladač. ;)

Osobně nejsem z pořízení ani zklamán, ani nadšen. Předpokládám, že ho někdy využiji

Přidáno: 15. října 2022

• Funguje perfektně

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz Tom

Přidáno: 28. září 2022

OK

Přidáno: 27. září 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

• Přibližně týden testuji překladač a až na pár specifik a výjimek překládá výborně. Osobně oceňuji fakt, ze lze překládat poměrně rozsáhlá souvětí, tedy prakticky celé odstavce. Překládá svižně a smysluplně.
  • Možná bych měl pouze subjektivní výtku k hlasovému překladači, který začíná automaticky překládat po velmi krátké odmlce. Občas je zařízení příliš "rychlé", ale vyloženě za problém to nepovažuji.
  • Aplikace pro učení cizích jazyků nemá zřejmě příliš velkou zásobu nebo přinejmenším chybí informace o docílené úrovni. Při výuce němčiny chybí členy - což považuji za vážný nedostatek.

Osobně šlo o první zakoupený produkt toho typu, takže nemohu srovnávat s konkurenčními produkty. I přes vyšší pořizovací cenu nelituji, ba naopak doporučuji, protože napr. větší displej je pro překlady pochopitelně nutností. Oceňuji i množství nahraných mluvčích. Při tlumočení se při změně jazyka mění i hlas. Skutečně povedený pomocník. Nejlepší je, že člověk má pouze jeden přístroj pro všechny zásadní operace v kontaktu s dalším jazykem. Podoporovaná šířka jazyků je tak velká, ze si dovolím tvrdit, ze ji nikdo ani plně nevyužije.

Helmer OTR 211

Helmer OTR 211

Ověřený zákazník Alza.cz Mauricio Campolina

Přidáno: 27. září 2022

Zakoupeno v Alza.cz

neumožňuje správné nastavení, funkce nahrávání nemá v českém jazyce.. pouze angličtina a mandarínština, neumožňuje přidat jazyk, který chci... pouze některé předem určené... mimo jiné

Přidáno: 22. září 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

Zatím vše funguje uvidíme až pojedu do zahraničí jak bude fungovat.

Ověřený zákazník www.vasco-electronics.cz O.s

Přidáno: 20. září 2022

• Nemusím se učit.
  • Dokážu se domluvit hned a nejspíš skoro všude.
  • Usnadní život.
  • Pomůže lidem překonat bariéry.
  • Hodí se pro všechny bez rozdílů.
  • Radši bych dostal i kryt pro displej nebo pouzdro.
  • Nebezpečí prasknutí při nárazu.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. září 2022

• Malý, lehký,
  • na jednoduchou konverzaci v cizině typu zeptání se na cestu pokud chytne signál OK.
  • Ve srovnání s prezentací nesplnil zcela očekávání... V Italštině má alespoň v drtivé většině prohozený ženský a mužský rod, dokáže vyrobit z jednoduché věty úplný nesmysl, hlásí chyby a musí se restartovat což nebývá vůbec jednoduché když tzv. "zamrzne". Někdy hlásí chybu připojení, takže opět restartovat aby ho "chytl". Často i když je s předstihem a po celou dobu drženo tlačítko reaguje pozdě (ignoruje první slova, nebo část vět), usekává dokončení věty. Konverzace mezi rodilým mluvčím, překladatelem z Italštiny a Italštinou nedotčeným může být i zábavná, když tlumočník už během překladu hlásí, že "tradutore" říká něco, co Ital neřekl, ale jen když o nic nejde...Jak už tady někdo napsal - úroveň překladače Google. Podle mne cena absolutně neodpovídá kvalitě. Bez hlasu to stejné umí aplikace v telefonu.

Když nevíte co s penězi-hračku si kupte, ale pokud přece jen musíte o výdajích přemýšlet - za tuhle cenu nedoporučuji. V době když jsem překladač kupovala jsem nic lepšího nenašla. Kdybych ho kupovala nyní, asi bych se zajímala co lepšího nabízí ten novější typ, ale zřejmě to žádný zázrak taky nebude.

Přidáno: 16. září 2022

Zakoupeno v www.vasco-electronics.cz

Dělá to co jsem potřeboval přeložit návod na spotřebič. J.C.

Zobrazuji 101 - 120 ze 424 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...22