Anobic VTL

TOP 21 v kategorii Překladače

Anobic VTL

4 690 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 374 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 518 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta129 Kč75 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma97 % • 2 676 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 633 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 400 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma81 % • 1 762 recenzíDalší informace

Hledáte opravdu spolehlivé nahrávací zařízení, které zajistí kvalitní záznam z pracovních schůzek, porad či rozhovorů? V tom případě je pro vás vhodný diktafon Anobic. Tento model disponuje vnitřní pamětí o velikosti 8192 MB. Anobic VTL zvládne pořídit záznam ve formátu MP3. U tohoto modelu dokážete nahrávání spustit i pomocí hlasu. Ke své činnosti potřebuje Li-Pol baterie. Diktafon vydrží na nové či dobité baterie fungovat 8 h. Pokud chcete docílit vyšší kvality záznamu, lze k němu připojit mikrofon. Podstatné přednosti diktafonu Anobic VTL Díky tomuto diktafonu můžete zaznamenávat své myšlenky, rozhovory či přednášky Diktafon má vnitřní úložiště o velikosti 8192 MB Diktafon Anobic nahrává záznamy ve formátu MP3 Nahrávání zvládnete spustit hlasem K provozu využívá Li-Pol baterie Tento diktafon Anobic vydrží v provozu až 8 h Vstup pro mikrofon

• Multifunkční hlasový překladač ŘEČI i FOTO Anobic VTL... Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VTL, obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 127 zemí světa a bez obav komunikovat. Pomocí nejlepších cloudových překladových motorů nabízí Anobic VTL nejaktuálnější a nejpřesnější překlady...

Zobrazit video recenzi

• Hlasový překladač ANOBIC VTL je malý (4-3/4" x 2" x 1/4") s barevnou obrazovkou o rozměrech jeden a půl palce na dva a půl palce (1-1/2 "x2-1/2"). Ovládání zařízení je pomocí dotykové obrazovky, hlasového vstupu, vstupu z kamery a ovládacího modulu ve spodní části přístroje. Sada se skládá z překladače, nabíjecího kabelu ( NE síťový napájecí modul ) a uživatelské příručky. Uživatelská příručka je podle mého názoru zkrácená, ale poskytla mi informace k používání jednotky. Dlouhým stisknutím bočního tlačítka napájení se jednotka aktivovala. Zobrazí se uvítací text a poté začne nastavení připojením k internetu. Jednotka automaticky rozpoznala dostupnou službu WiFi. Po výběru, zadání hesla se připojil bez problémů. Dále se zobrazí nová dostupná verze s možností upgradu. Po dokončení upgradu mi návštěva "Nastavení" umožnila přizpůsobení pro mé použití. V několika jazycích je na výběr několik variant. V angličtině jsem pro test zvolil americkou angličtinu. Promluvil jsem do zařízení a to přeložilo americkou angličtinu do několika různých vybraných jazyků. Režim obrázek/text se chová jako skener. Při podržení přístroje nad jazykem textu, který chcete převést, proběhne třikrát čára typu skeneru shora dolů a poté text převede. Text je převeden a zobrazen přímo nad textem předchozího jazyka. Vše na tomto zařízení je podle mého názoru rychlé a nikdy se mi nestane, že bych čekal na překlad.

Zobrazit video recenzi

• Nastavení trvalo 20 sekund, přesnost byla vynikající
      • Nemame

Software pro rozpoznávání hlasu/překlad se za ty roky určitě zlepšil! Pořídil jsem si ho především na překlad mezi angličtinou a španělštinou a při jeho používání jsem se setkal pouze s chybami, když jsem mluvil příliš rychle nebo jsem nemluvil zřetelně.

Zvláště se mi líbilo, že nepoužívá jen široké kategorie "angličtina" a "španělština". Můžete se zaměřit na konkrétní regionální varianty, jako je angličtina používaná na Filipínách nebo španělština používaná v Ekvádoru. To je při cestování VELMI užitečné, protože regionální dialekty a rozdíly mohou být dramatičtější, než si uvědomujete, pokud z daného regionu nepocházíte.

Přístroj překládá mluvené slovo a poté jej nahlas vysloví hlasitým a jasným hlasem, kterému je snadno rozumět. Zároveň poskytuje textový překlad obou textů, takže víte, zda vám správně rozumí, a překlad si můžete prohlédnout i v tištěné podobě.

Po připojení k síti wifi na mě udělala dojem její rychlost a přesnost. Asi jediné, co nedělal přesně, byly sprosté nadávky, které sice stále vykresloval jako nadávky, ale v čistší podobě.

Když už mluvíme o wifi, byl jsem připojen asi za 30 sekund, pokud vůbec.

Nastavení celé věci bylo hračkou. Rozhraní bylo intuitivní a snadno se používalo, a to natolik, že jsem se ani nemusel dívat do návodu. Všechno bylo srozumitelné. I samotný návod je přehledný a dobře napsaný.

Ovládací prvky fungují podobně jako u starých iPodů nebo mp3 přehrávačů, s jednoduchým rozhraním s kruhovými tlačítky a malým dotykovým displejem. Obrazovka je jasná a dobře čitelná. V nabídkách se lze snadno orientovat.

Podporuje offline překlady, ačkoli jsem je důkladně nepřečetl. Dokáže překládat i fotografie psaných dokumentů.

Jo, a je dobře STAVĚNÝ, s kovovým pouzdrem, které vydrží každodenní opotřebení od toho, že ho máte v kapse při cestování.

Toto zařízení na mě udělalo super dojem! Vynikající, rychlé překlady přímo v kapse, s velkou přesností a snadno použitelným rozhraním. Velký palec nahoru!

• Novinka roku 2022. Technicky nadčasový.
      • Překládá hlas,
      • MP3 nahrávku,
      • vyfotografovaný text.
      • Podobné produkty na českém trhu nemají tyto funkce.
      • Lehký, bytelný, vysoké rozlišení displeje a velký displej.
      • Výdrž baterie.
      • Český distributor, podpora, poradenství.
      • nemám

Těším se na dovolenou a jezdím pracovat do zahraničí.
      Překladač se snadno ovládá dvěma tlačítky a dotekovým displej.
      Jednoduše zvolím jazyk a jedním stisknutím tlačítka mluvím svým jazykem a dojde k okamžitému překladu a výslovnosti,pak dám překladač před protějšek, stisknu druhé tlačítko a v cizím jazyce dojde k překladu do mého jazyka.
      Konverzace se uchovává v paměti a mohu se ke konverzaci vracet a učit se.
      Cena je díky funkcím přijatelná.