Nejnovější recenze ze sekce Překladače

Přidáno: 11. října 2018

• Přesnost překladu skoro až na 95%
  • Plynulost a rychlost překladu v reálném čase
  • Tvar- dokonale padne do ruky
  • Kruhový LCD displej- kdyby byl trošku větší

Zakové něco jsem hledal už dávno! A Langie se osvědčil na cestě do Číny.

Přidáno: 10. října 2018

kdo tohle vymyslel tak tomu neskutečně děkuji !! Funguje naprosto skvěle

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. října 2018

• Překladač jsem si koupil před dovolenou ve Španělsku, kam
  • jezdím řadu let. Teprve s překladačem jsem se bez problémů
  • domluvil v recepci hotelu, obchodech, restauraci a konečně jsem mohl plně využít " all inclusive ".

Nemám zkušenost s jiným typem překladače, ale
s Anobicem VT jsem velmi spokojený.

Přidáno: 1. října 2018

• vše funguje jak má

Pokud nevíte žádný jazyk tak jako já a nejste žádný technický typ tak určitě doporučuji. Mně se Langie velmi osvědčil.

Přidáno: 30. září 2018

• hlavne spolehlivost prekladu
  • vyssi cena

Přidáno: 27. září 2018

Používal jsem i aplikace pro překlad na mobilu. Dá se to použít, ale popravdě často se mi stávalo že překlad byl ne zcela srozumitelný. A navíc není příliš vhodné zapínat aplikaci, podávat mobil cizinci atd. Langie mám už přes měsíc a mohu prohlásit, že i když to stálo nemalé peníze je to fakt super pomoc J

Přidáno: 24. září 2018

Dcera mi koupila na dovolenou do Ameriky toto zarizeni, protoze ja se nevyznam v pouzivani aplikaci a vysvetlila mi jak se to pouziva. Kdyz jsem ho ukazala rodine v Americe tak oteviraly pouze oci, ze ani oni to tam jeste neznaji. Pro nas starsi je to naprosto perfektni vec.

Přidáno: 21. září 2018

• Totéž umí každý mobil s aplikací PŘEKLADAČ a je to zdarma!
  • Nechápu proč je ten váš tak drahý????

Přidáno: 5. září 2018

• existence takového výrobku, likvidace jazykových barier a revoluce v komunikaci,hodně šikovná věcička

Přidáno: 24. srpna 2018

• překlad v reálném čase
  • obousměrná komunikace
  • vejde do kapsy
  • dlouhá výdrž baterie

Perfektní pomocník na cestách v zahraničí, když je problém s řečovou bariérou. Toto léto jsem ho využila několikrát a vždy fungovalo tak jak má. Otevřelo mi to nové možnosti a jsem šťastná, že konečně vznikl takový produkt.Som maximálně spokojená =)

Přidáno: 4. srpna 2018

• nefunguje bez Wi-Fi jako tlumočník
  • velmi malý displej
  • vypadá jako dětská hračka

Přidáno: 1. srpna 2018

• Už jen fakt, že něco takového existuje
  • Proč to nepřišlo už dříve, život by byl mnohem jednodušší.

Tento přístroj se mi fakt osvědčil, neříkám, že vždy funguje na 100%, ale zatím každý pochopil co jsem mu chtěl říct. Je to rychlé, bez zbytečných nastavování jen zapnu, stisknu jedno tlačítko a mohu začít mluvit. Bál jsem se, zda nebude nutné pokud je člověk v prostředí kde je více lidí ruch a tak mluvit příliš hlasitě a zda to vůbec zařízení přeloží ale zcela bez problémů. Byl jsem s ním teď v Itálii a úplná paráda.

Anobic 6000

Anobic 6000

Přidáno: 30. července 2018

• Ich habe den Übersetzer dankend erhalten. Es ist genau so, wie ich es mir erhofft hatte, ein exzellenter offline-Übersetzer DE-RU, ein sehr gutes Produkt, vielen Dank. Freundliche Grüsse
  • Christian.A

Přidáno: 19. července 2018

• Testováno v Bolívii.
  • Všichni se na to dívali jako na malý zázrak:))))))

Přidáno: 15. července 2018

• Koupila jsem si tento překladač před půlrokem a jsem s ním velice spokojená. Překládá bez chyb, je velice kompaktní a neuvěřitelně lehký. Cestuji do zahraničí 3 až 4krát měsíčně a pokaždé si ho beru s sebou. Používám ho v obchodech, doma a při konverzaci s cizími lidmi. Doporučuji!
  • není

Přidáno: 12. července 2018

• Musím se podělit o zkušenost s tímto pomocníkem. Dostal jsem ho do daru od dětí. Nejprve jsem tomu nevěřil a bál se ho použít tak jako já a technika není velmi kamarádi:) Dcera mi ukázala jako opravdu jednoduše se to dá použít a opravdu jsem byl ohromená. Funguje perfektně a lidé se mě ptají kde jsem ho koupil.
  • Málo informačních materiálů o tomto zařízení.

Přidáno: 11. července 2018

Dobrý den, chci se s vámi podělit o mé zkušenosti s použitím tohoto zařízení Anobic VT. V první řadě myšlenka, kterou se tento přístroj prezentoval a to překlad v reálném čase mezi dvěma osobami mě opravdu nadchla. A to že je to možné až v 35 jazycích je úchvatné. Avšak moje očekávání byly zřejmě příliš vysoké. Přístroj sice jako tak překládá, ale je nutné mluvit opravdu velmi jednoduše, blízko ústech aby zařízení rozeznalo češtinu správně (i tak mnohdy hlas rozezná chybně) a pokud jste nebodaj někde kde je více ruchu tak je to opravdu bez šance. Problém zřejmě bude i v celkové databázi slov či textů překladu do jiných jazyků (podle mého názoru nedostatečný) často se mi stávalo že dané spojení přístroj vůbec nevěděl přeložit. A také je problém i namluvený překlad, který je až velmi strojový.

Takže pro mě bohužel zklamání, ale věřím tomu, že do budoucna se dočkáme zařízení, které dokáží překládat spolehlivě. I výsledný efekt v podobě plynulé konverzace bude zaručen.

Mike Vlasen Mike Vlasen

Přidáno: 11. května 2018

• ANOBIC VT překladač je profesionální zařízení na překládání, hardwarový a softwarový systém byl navržen a vyroben přímo na překlad řeči.
  • Je to samostatný produkt, neuchovává a nevyžaduje žádné osobní údaje.
  • Speciálně navržený i pro použití v hlučnějším prostředí (funkce redukce šumu při překládání řeči), obyčejné překladače mohou s tím mít problém.
  • nemam

Tento hlasový překladač využijete ve všech možných situacích. Jeho snadná ovladatelnost, jednoduchost je tak velkou předností že se již nemusíte obávat komunikace v cizím jazyce.

Přidáno: 1. února 2018

• Ne mam nic
  • Vůbec nefunguje bez internetu.
  • Funguje pouze přes sim kartu.
  • Neustále musím platit peníze za sim kartu.

Přidáno: 15. listopadu 2017

• Ako prekladac je celkom výhodný ale potrebuje prístup na internet inak to nefunguje . Prístupu na internet za vyhodnu cenu v zahraničí pomáha aj telefónna karta ktorá je dodávaná spolu zo zariadením pokiaľ máte totožná riadenie aj s funkciou telefon
  • Veľmi starý Android 5,2 a dnes sa idea verzii 7 podla in formácii aktualizacia vnedohľadne. Menu je trošku staromodne to bi mi ani nevadilo ale aplikácie sa nedajú usporiadať podľa používania a na to budete nadávať. Telefón hore , SNS správy treba pekne pohľadať ako aj fotak treba sa niečo na hľadať .Určite by mali na to po pracovať ak budú robiť aktualizáciu softvéru. Ja ako klin by som si mal sám dať do predu to co používam najčastejšie. A ešte skoro som zabudol pekný kryt ale nefunkčný musel som si vypilit dieru na slúchadlo aby som niečo počul hotový stredovek

Ako telefón tak 40% , ako prekladac tak 80%

Zobrazuji 381 - 400 ze 424 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22